PDF Tisk Email

 

Moravskotřebovské arkády 2016

 

arkady 2016 novinystr. 1 arkady 2016 noviny str2 arkady 2016 noviny 3 leták  str. 4  2016

 

    Ve dnech 28. a  29. května 2016 proběhne 16. ročník festivalu „Moravskotřebovské arkády“. Jeho organizátorem je Základní umělecká škola Moravská Třebová ve spolupráci s občanským sdružením Fermáta Moravská Třebová.


Sobotní program 28.5. 2016 - nádvoří zámku

9.00 - 13.00     SRAZ  HISTORICKÝCH VOZIDEL  A  VELOCIPEDŮ

  9.30              Dojezd na moravskotřebovské náměstí

  9.30              Výstava historických auto-moto-velo

10.15              Spanilá jízda městem

11.00              Volná projížďka dle doporučené trasy

14.00              Příjezd z projížďky auto-moto zpět do Moravské Třebové

  9.45              MELODY GENTLEMEN Lednice - kapela hrající československé swingové evergreeny z 30. a 40. let min. století

11.15              VYSTOUPENÍ TANEČNÍHO OBORU ZUŠ MT

12.45              HOBBY BAND ZUŠ Moravská Třebová

14.00              VYSTOUPENÍ PŘÍPRAVNÉHO PĚVECKÉHO SBORU ZUŠ MT

14.00               Dětský den - program pro ty nejmenší

14.30              BLACK  MERCURY - kapela z Mor. Třebové a okolí, která chce rozlomit hudební trendy svým specifickým rock and rollem

15.45              Vernisáž výstavy IVY  HÜTTNEROVÉ - malířka, herečka, hrající v seriálu Ordinace v růžové zahradě

16.00              RYCHLÉ ŠÍPY - BRATRSTVO KOČIČÍ PRACKY - dobrodružný příběh slavných chlapců Foglarových komiksů

16.30              JUMPING DRUMS - profesionální skupina bicích nástrojů

18.30               DALIBOR  JANDA - populární zpěvák, známý jedním z největšách hitů Hurikán a jeho host JIŘINA ANNA JANDOVÁ

20.15              MARTIN  HARICH - mladý slovenský zpěvák, který svoji kariéru odstartoval ve druhé řadě soutěže Česko Slovenská Superstar

22.00              DESMOD - známá populární slovenská rocková skupina, hrající melodický rock

 

Nedělní program 29.5. 2016

10.00 - 12.30  Přehlídka pěveckých sborů v kostele Českobratrské církve evangelické

10:00        Slavnostní zahájení
10:05        Fermáta Moravská Třebová
10:20        BACHS Bílovice nad Svitavou
10:35        Ondráš Nový Jičín
10:50        Boni Discipuli Brno
11:05        Dźwięk Karviná-Ráj
11:20        Vlastimil Litomyšl
11:35        Studánka Bystřice nad Pernštejnem
11:50        Alter Ego Bystřice nad Pernštejnem
12:10        Foerster Sokola Jihlava

13.30 - 17:30  Přehlídka pěveckých sborů na nádvoří renesančního zámku

13:30        Slavnostní zahájení
13:35        Písnička Bruntál
13:50        BACHS Bílovice nad Svitavou
14:05        Zvonoklíček Ostrava-Svinov
14:20        Dźwięk Karviná-Ráj
14:35        Ondráš Nový Jičín
14:50        slosování cen
15:00        taneční vystoupení Šachy, taneční obor ZUŠ Bystré
15:30        DPS ZUŠ Moravská Třebová
15:45        Foerster Sokola Jihlava
16:00        Vlastimil Litomyšl
16:15        Young Voices Moravská Třebová
16:30        Boni Discipuli Brno
17:00        Fermáta Moravská Třebová
17:15        Mládežnický sbor ZŠ Karla Dvořáčka Orlová 

Výtěžek z celé akce bude věnován prostřednictvím občanského sdružení Fermáta sbírkovému projektu Nadace rozvoje občanské společnosti a České televize Pomozte dětem!

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Květen 2016 10:46